Verkiezingsuitslag

Zetelverdeling gemeenteraad 2018

Zetelverdeling
PartijZetels
Gemeenschapslijst5 (+1)
CDA4 (-1)
Wij zijn Someren/ VVD3 (+1)
Partij v.d. Arbeid2 (-)
Lijst Someren-Heide2 (-)
Leefbaar1 (-1)

Gekozen kandidaten gemeenteraad 2018-2022

Gekozen kandidaten

Gekozen kandidaten
PartijVolgordeKandidaatnr.Naam op de lijstStemmenBijzonderheden
Gemeenschapslijst11Schoolmeesters, G.W.H.L. (Guido) (m)799Gekozen met voorkeur
Gemeenschapslijst32Feijen, J.F.H. (Jos) (m)180Gekozen op volgorde van de lijst
Gemeenschapslijst43Buis - Iven, P.E.J. (Patricia) (v)99Gekozen op volgorde van de lijst
Gemeenschapslijst54Velings, D.C.F.J. (Daan) (m)182Gekozen op volgorde van de lijst
Gemeenschapslijst210de Groot, B.A.G. (Bart) (m)514Gekozen met voorkeur
CDA11Swinkels, A.A.H. (Louis) (m)765Gekozen met voorkeur
CDA22Nagel - Maas, A.T.W. (Angeline) (v)159Gekozen in volgorde van lijst
CDA33Evers, A.W. (Arjan) (m)80Gekozen in volgorde van lijst
CDA44Driessen, H.M.G. (Henny) (m)124Gekozen in volgorde van lijst
Wij Zijn Someren / VVD11Klessens, J.M.T.J. (Jules) (m)480Gekozen met voorkeur
Wij Zijn Someren / VVD22van de Moosdijk, L.J.M. (Leon) (m)183Gekozen in volgorde van lijst
Wij Zijn Someren / VVD33Claassen, G.J.S. (Gerard) (m)251Gekozen in volgorde van lijst
Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)11Maas, T.C.W. (Theo) (m)551Gekozen met voorkeur
Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)22van Maris, J.M. (Hans) (m)37Gekozen in volgorde van lijst
Lijst Someren-Heide11Stolwijk, M.J.A.W. (Marco) (m)254Gekozen in volgorde van lijst
Lijst Someren-Heide22van Tulden, J.H. (Hans) (m)89Gekozen in volgorde van lijst
Leefbaar Someren13Tinnemans, H.J.F. (Henry) (m)291Gekozen met voorkeur

Uitslagen per stembureau

Totaal uitslag van alle stembureaus

Totaaloverzicht uitgebrachte stemmen
Partij20182014+/-
CDA23622684-322
Gemeenschapslijst25921987+605
Leefbaar Someren672968-296
Lijst Someren-Heide825868-43
Partij v.d. Arbeid913829+84
Wij zijn Someren /VVD16221157+465
Geldige stemmen89868493+537
Blanco stemmen3960
Ongeldige stemmen1433
Opgeroepen1558115033
Opkomst90448586
Opkomstpercentage58,05%57,11%

Uitslag stembureau Gemeentehuis

Stemmen stembureau Gemeentehuis
Partij20182014+/-
CDA434463-29
Gemeenschapslijst215102+113
Leefbaar124204-80
Lijst Someren-Heide3833+5
Partij v.d. Arbeid147123+24
Wij Zijn Someren / VVD288160+128
Geldige stemmen12461085+161
Blanco stemmen04
Ongeldige stemmen56
Opgeroepen13071261
Opkomst12511095
Opkomstpercentage95,72%86,84%

Uitslag stembureau Kantine de Postel

Stemmen stembureau Kantine de Postel
Partij20182014+/-
CDA407457-50
Gemeenschapslijst13482+52
Leefbaar Someren120192-72
Lijst Someren-Heide3241-9
Partij v.d. Arbeid161130+31
Wij zijn Someren /VVD160109+51
Geldige stemmen10201011+8
Blanco stemmen612
Ongeldige stemmen43
Opgeroepen18011862
Opkomst10231026
Opkomstpercentage56,86%55,10%

Uitslag stembureau Sonnehove

Stemmen stembureau Sonnehove
Partij20182014+/-
CDA347418-71
Gemeenschapslijst185124+61
Leefbaar Someren95137-42
Lijst Someren-Heide4750-3
Partij v.d. Arbeid11984+35
Wij zijn Someren /VVD161133+28
Geldige stemmen966946+20
Blanco stemmen125
Ongeldige stemmen03
Opgeroepen19221758
Opkomst978954
Opkomstpercentage50,26%54,27%

Uitslag stembureau Eegelshoeve

Partij20182014+/-
CDA236259-23
Gemeenschapslijst11859+59
Leefbaar Someren81115-34
Lijst Someren-Heide3821+17
Partij v.d. Arbeid8792-5
Wij zijn Someren /VVD12358+65
Geldige stemmen686604+82
Blanco stemmen36
Ongeldige stemmen44
Opgeroepen17001689
Opkomst690614
Opkomstpercentage40,59%36,35%

Uitslag stembureau De Weijers

Stemmen stembureau De Weijers
Partij20182014+/-
CDA394494-100
Gemeenschapslijst11845+73
Leefbaar Someren80125-45
Lijst Someren-Heide1325-12
Partij v.d. Arbeid125147-22
Wij zijn Someren /VVD233177+56
Geldige stemmen9661013-47
Blanco stemmen34
Ongeldige stemmen05
Opgeroepen19841919
Opkomst9661022
Opkomstpercentage48,69%53,26%

Uitslag stembureau De Vurherd

Stemmen stembureau De Vurherd
Partij20182014+/-
CDA167282-115
Gemeenschapslijst30057+243
Leefbaar Someren4242-
Lijst Someren-Heide1826-8
Partij v.d. Arbeid155163-8
Wij zijn Someren /VVD405384+21
Geldige stemmen1097954+134
Blanco stemmen1017
Ongeldige stemmen05
Opgeroepen17881710
Opkomst1088976
Opkomstpercentage61,35%57,08%

Uitslag stembureau De Einder

Stemmen stembureau De Einder
Partij20182014+/-
CDA8835+53
Gemeenschapslijst813573+240
Leefbaar Someren3322+11
Lijst Someren-Heide3010+20
Partij v.d. Arbeid499+40
Wij zijn Someren /VVD5918+41
Geldige stemmen1080667+413
Blanco stemmen81
Ongeldige stemmen53
Opgeroepen11511469
Opkomst1085671
Opkomstpercentage94,27%45,68%

Uitslag stembureau basisschool De Vonder

Stemmen stembureau De Vonder
Partij20182014+/-
CDA3464-30
Gemeenschapslijst586878-292
Leefbaar Someren2046-26
Lijst Someren-Heide616-10
Partij v.d. Arbeid722-15
Wij zijn Someren /VVD2636-10
Geldige stemmen6821062-380
Blanco stemmen32
Ongeldige stemmen02
Opgeroepen15851185
Opkomst6821066
Opkomstpercentage43,03%89,96%

Uitslag stembureau De Bunt

Stemmen stembureau De Bunt
Partij20182014+/-
CDA7666+10
Gemeenschapslijst4122+19
Leefbaar Someren1427-13
Lijst Someren-Heide581636-55
Partij v.d. Arbeid1712+5
Wij zijn Someren /VVD5133+18
Geldige stemmen783796-13
Blanco stemmen35
Ongeldige stemmen02
Opgeroepen12201180
Opkomst783803
Opkomstpercentage64,18%68,05%

Uitslag stembureau basisschool De Ranonkel

Stemmen stembureau De Ranonkel
Partij20182014+/-
CDA179146+33
Gemeenschapslijst8245+37
Leefbaar Someren6358+5
Lijst Someren-Heide2210+12
Partij v.d. Arbeid4647-1
Wij zijn Someren /VVD11649+67
Geldige stemmen508355+155
Blanco stemmen04
Ongeldige stemmen00
Opgeroepen11231000
Opkomst508359
Opkomstpercentage45,21%35,90%

Stemmen per kandidaat per partij

Stemmen per kandidaat Gemeenschapslijst

Stemmen per kandidaat Gemeenschapslijst
Nr. NaamStemmen
1Schoolmeesters, G.W.H.L. (Guido) (m)799
2Feijen, J.F.H. (Jos) (m)180
3Buis - Iven, P.E.J. (Patricia) (v)99
4Velings, D.C.F.J. (Daan) (m)182
5Adriaans, J.L.M. (Jan) (m)16
6Raijmakers - Vestjens, T.H.D. (Tessa) (v)52
7Tomassen, K.H.B. (Koen) (m)25
8Swinkels - de Leeuw, W.L. (Wilma) (v)40
9Briels, J.H. (Jan) (m)18
10de Groot, B.A.G. (Bart) (m)514
11van der Sluijs, L.J.F. (Loes) (v)43
12van de Ven, J.M.M. (Hans) (m)39
13van Gennip, T.J.F. (Thwan) (m)26
14Kusters - Couwenberg, H.M. (Heidy) (v)29
15van Schalen, A.J.M. (Ton) (m)50
16Hendriks, H.G.P. (Henk) (m)33
17van de Waarsenburg - van Vlokhoven, I.P.H.W.34
18Kusters - de Louw, R.M.T.M. (Rianne) (v)38
19Smits, J.M.A. (John) (m)38
20Kuijpers, I.M. (Ingrid) (v)29
21Debicka, K.E. (Karolina) (v)23
22van den Broek, N.T.C.M. (Nico) (m)12
23van Horik - van Rooij, S.H.P. (Simone) (v)11
24van de Moosdijk, S.J.W. (Simon) (m)11
25Maas, M.C. (Marion) (v)25
26van den Boomen - Schroijen, W.M.J. (Dieuwertje) (v)9
27van de Laar, J.M. (Jorin) (m)9
28van Meijl - Hurkmans, A.M.M.A. (Anja) (v)15
29Peeters, A.H.H. (Noud) (m)6
30Lammers - Tomassen, H.H.M. (Riky) (v)5
31Geurtjens, J.H.J.C. (Hans) (m)3
32de Man, A.C.M. (Adriek) (v)15
33van den Boomen, F.W.J. (Frank) (m)11
34Verrijt - Vermeulen, M.G.J. (Maria) (v)4
35Toonders, G.H.C. (Giel) (m)17
36van Gemert - Kuijpers, A.F.J. (Tonny) (v)11
37Verwegen, A.A.M. (Tonny) (m)9
38Schoolmeesters - Bennenbroek, M.A.W.H. (Magda) (v)6
39Thijs, M.L.A. (Michael) (m)13
40van Houts, N.M.M. (Klaas) (m)3
41Knoops, F.J.C. (Frans) (m)14
42Leesberg, M.J. (Maurits) (m)14
43Truijen, A.P.J. (Ad) (m)8
44van Eijk, M. (Martijn) (m)6
45Stoker, L. (Lammert) (m)6
46Stultiens, J.F. (Jan) (m)7
47de Groot, A.A. (Twan) (m)5
48Vinken, M.L.H. (Martien) (m)13
49van Leuken, J.H.G. (Jack) (m)8
50Lammers, R.W. (Remy) (m)9

Stemmen per kandidaat CDA

Stemmen per kandidaat CDA
Nr.NaamStemmen
1Swinkels, A.A.H. (Louis) (m)765
2Nagel - Maas, A.T.W. (Angeline) (v)159
3Evers, A.W. (Arjan) (m)80
4Driessen, H.M.G. (Henny) (m)124
5van den Boomen, T.A.J. (Twan) (m)91
6Zegwaard - van der Kooij, E. (Ellen) (v)201
7van der Hulst - van Lierop, C.P.J. (Caroline) (v)72
8Duijmelinck, R.M.H.T. (Rik) (m)65
9van Doorn, M.G.H. (Marcel) (m)101
10Sonnemans, A.T.M. (Antoon) (m)48
11Heijblom - Coolen, P.J.G.M. (Ellen) (v)25
12Bos, W.J.M. (William) (m)34
13Bennenbroek, R.A.J. (Remco) (m)63
14Meijer, M.G.J. (Marcel) (m)12
15Nooijen, A.J.W. (Hans) (m)15
16Leenders, J.H.M.M. (Jos) (m)14
17Hikspoors - Karis, E.H. (Esther) (v)6
18Kuepers, C.T.P. (Corne) (m)25
19Bazen, R. (Remy) (m)47
20van Hoof, P.J.E.M. (Petra) (v)7
21Raijmakers, D.A.A.M. (Daan) (m)80
22Smits, J.J.G.J. (Jannick) (m)20
23Tielen, A.C. (Addie) (m)38
24Hanssen, W.L.G. (Willy) (m)16
25Jeuken, M.A.J. (Martie) (m)36
26van den Boer, J.A.A. (Johan) (m)10
27van Seggelen, A.J. (Ad) (m)18
28Engelen, P.M. (Piet) (m)10
29van Eijk, A.D. (Toon) (m)8
30Swinkels, J.L.G. (Jan) (m)17
31van Schijndel, M.J.C. (Jeanne) (v)8
32van den Boomen, B.M.C. (Ben) (m)0
33Welten, H.P.M. (Harrie) (m)5
34Verhees, W.A.J. (Wim) (m)7
35van Eijk, J.H. (An) (v)8
36Velings, K.J.G. (Karel) (m)19
37Swinkels, H.G. (Hendrik) (m)12
38Driessen - van de Mortel, H.C.M. (Henriette) (v)2
39Bennenbroek, A.H. (Toon) (m)4
40van den Boogaert, P.F. (Piet) (m)10
41Dekkers Los, P.A.W. (Paul) (m)4
42van Horrik, M.J. (Mart) (m)8
43Zegwaard, J. (Jan) (m)6
44Kuijpers, T.E.M. (Trudo) (m)13
45van Eijk, J.P. (Jan) (m)25
46van Doorn - van der Velden, E.M.C. (Liesbeth) 5
47van Kampen, F.J.L. (Ferk) (m)3
48van de Mortel, T.J. (Theo) (m)4
49Strik, J.M.H. (Jan) (m)2
50Reinders, H.G. (Harrie) (m)10

Stemmen per kandidaat WijZijn Someren/VVD

Stemmen per kandidaat Wij Zijn Someren/VVD
Nr.NaamStemmen
1Klessens, J.M.T.J. (Jules) (m)480
2van de Moosdijk, L.J.M. (Leon) (m)183
3Claassen, G.J.S. (Gerard) (m)251
4Verhees, H.W. (Bart) (m)82
5ten Bokum, B.X. (Boudewijn) (m)39
6Megens, B.H. (Bart) (m)68
7van Doorn - Peerlings, A.M. (Nancky) (v)81
8Lommen, J.P. (Jan) (m)1
9Martens, J.M.G. (Jan) (m)16
10Łuczak, H. (Henryk) (m)68
11van den Boomen, J.W. (Jan) (m)14
12Kusters, H.M.P. (Rick) (m)52
13Hikspoors, M.L.J. (Mark) (m)9
14Hurkmans, P.M.M. (Pieter) (m)20
15Versteegh, W.J. (Wessel) (m)20
16Aldenzee, M. (Mark) (m)7
17Maas, W.H.M. (Wilma) (v)10
18van Eijk, F.W. (Frank) (m)13
19Bukkems, H.F.A. (Henk) (m)19
20Kusters, I.A.H.M. (Toon) (m)6
21Jenneskens, M.A.M. (Jeu) (m)7
22van Otterdijk, W.S.M. (Will) (m)16
23van der Vliet, R. (Roald) (m)7
24van Brussel, A.J. (Tonnie) (m)13
25van Otterdijk, R.F.A.G. (Robert) (m)12
26van der Loos, H.D. (Henk) (m)10
27Leenen, A.J.S. (Ton) (m)2
28Melters, J.J.J. (Jesse) (m)5
29Noten, R.A.H. (Eric) (m)8
30Aldenzee, H.G.A.P. (Henrie) (m)3
31Loomans, F.J.M. (Frans) (m)19
32Klessens, B.L.G. (Bas) (m)23
33van de Moosdijk, W.J.H. (Wim) (m)24
34Vinken - van der Klugt, M.B.A. (Margot) (v)15
35Kusters, A.J.J. (Ton) (m)19

Stemmen per kandidaat Partij v.d. Arbeid

Stemmen per kandidaat Partij v.d. Arbeid
NrNaamStemmen
1Maas, T.C.W. (Theo) (m)551
2van Maris, J.M. (Hans) (m)37
3Dortmans, L.L. (Leo) (m)26
4Verheijen, M.C.T.M. (Mariska) (v)95
5van den Bosch, A.G.M. (Louis) (m)60
6Dortmans - van Velthoven, J.F.M. (Jo) (v)25
7Fens, J.P.H. (Han) (m)16
8Aben, M.T.M. (Marcel) (m)18
9van Wissen - Cummins, A.B. (Angelique) (v)20
10van de Ven, J.E. (Anneke) (v)20
11van Splunder, R.W. (Ruud) (m)2
12Walder - Stoffels, M.C.T. (Rietje) (v)3
13van Rinsum, E. (Erik) (m)2
14Maas, A. (Anne) (v)15
15Maas - Lammers, J.M.F.M (Jolanda) (v)9
16Cummins - van Wissen, I.M.J. (Ian) (m)0
17Dat, H.W.M. (Herold) (m)14

Stemmen per kandidaat Lijst Someren-Heide

Stemmen per kandidaat Lijst Someren-Heide
Nr.NaamStemmen
1Stolwijk, M.J.A.W. (Marco) (m)254
2van Tulden, J.H. (Hans) (m)89
3Bouterse, H.B.M. (Miranda) (v)31
4van Tulden, F.W.A. (Frank) (m)50
5Jaspers, W.C.P.H. (Wim) (m)46
6Vergeer, I.H.J. (Irma) (v)83
7Koppens - Kuunders, M.G. (Maike) (v)24
8Eilers, M.J.H.I. (Jolanda) (v)16
9Kanters, A.F.M. (Antoon) (m)30
10Tinnemans - van Zoggel, M.H.F. (Marij) (v)53
11Klaver, M.P. (Mart) (m)14
12van de Kruijs, S.W.F. (Stan) (m)9
13van Hees, S. (Stan) (m)8
14Rietjens, P.N. (Paul) (m)14
15Meeuws, P.L.P. (Pieter) (m)2
16van den Bosch, M.P.J. (Marcel) (m)13
17Steijvers - Greijmans, A.M.J. (Annie) (v)3
18Pouwels, A.H.V.M. (Fons) (m)11
19Wijnen, J.J.A. (Jeroen) (m)15
20Volmering, W.P.J. (Willie) (m)11
21van Deursen, G. (Guul) (m)2
22van de Mortel - van Bree, E.C. (Bets) (v)1
23Driessen, M.P.H. (Monique) (v)18
24van Otterdijk - Jaspers, I.P.W. (Ingrid) (v)10
25Martens, W.W.M. (Wouter) (m)10
26Verhees, M.W.P. (Thieu) (m)7
27Venmans, F.A.J. (Frans) (m)1

Stemmen per kandidaat Leefbaar Someren

Stemmen per kandidaat Leefbaar Someren
Nr.NaamStemmen
1Verhofstad, A.A.J.G. (Arnold) (m)241
2van Dinther, M.J.J. (Rien) (m)20
3Tinnemans, H.J.F. (Henry) (m)291
4van Heel, J.H.G.M. (Jos) (m)7
5van Kol, M.J.B. (Marcel) (m)17
6Florie, H.A.M. (Henri) (m)21
7Boerekamps, F. (Frans) (m)9
8van der Spek, J. (Jaap) (m)7
9Damen, C.F. (Corrie) (v)37
10Verhofstad - Lenssen, T.H. (Thea) (v)22

Uitslag referendum

 

Uitslag stemmen referendum
Aantal kiesgerechtigden14.942
Aantal stemmen7.517
Blanco531
Ongeldig24
Opkomst54,01 %
Voor4.455
Tegen3.062