Overzicht raadsleden

Gemeenschapslijst

Bart de Groot

Fractievoorzitter, raadslid
Lid commissie Ruimte
gemeenschapslijst@bartdegroot.nl

Bart de Groot

Patricia Buis-Iven

Raadslid
Lid commissie Ruimte
patricia-iven@hotmail.com

Patricia Buis-Iven

Daan Velings

Raadslid
Lid commissie Ruimte
dvelings@outlook.com

Daan Velings

Jan Adriaans

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
j.adriaans7@chello.nl

Jan Adriaans

Jos Feijen

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
jfhfeijen@gmail.com

Jos Feijen

CDA

Arjan Evers

Fractievoorzitter, raadslid
Lid van de commissie Ruimte
arjan.cdasomeren@gmail.com

Arjan Evers

Henny Driessen

Raadslid
Lid van de commissie Ruimte
henny.cdasomeren@gmail.com

Henny Driessen

Angeline Nagel-Maas

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
angeline.cdasomeren@gmail.com

Angeline Nagel-Maas

Twan van den Boomen

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
twan.cdasomeren@gmail.com

Twan van den Boomen

Wij zijn Someren/VVD

Jules Klessens

Fractievoorzitter, raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
jklessens@wijzijnsomeren-vvd.nl

Jules Klessens

Nancky van Doorn-Peerlings

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
nvandoorn@wijzijnsomeren-vvd.nl

Foto van Nancky van Doorn-Peerlings

Gerard Claassen

Raadslid
Lid commissie Ruimte
gclaassen@wijzijnsomeren-vvd.nl

Gerard Claassen

PvdA

Hans van Maris

Fractievoorzitter, raadslid
Commissie Ruimte en Burger en Bestuur
hansvmaris@outlook.com

Hans van Maris

Leo Dortmans

Raadslid
Lid commissie Ruimte
l.dortmans2@gmail.com

Leo Dortmans

Lijst Someren-Heide

Marco Stolwijk

Fractievoorzitter, raadslid
Lid commissie Ruimte
stolwijkmarco@gmail.com

Marco Stolwijk

Hans van Tulden

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
hans.van.tulden@hetnet.nl

Hans van Tulden

Leefbaar Someren

Arnold Verhofstad

Fractievoorzitter, raadslid
Lid commissie Ruimte en Burger en Bestuur
arnold.verhofstad@outlook.com

Arnold Verhofstad