Overzicht raadsleden

  • De gemeenteraad van Someren bestaat uit 17 raadsleden

Gemeenschapslijst

Bart de Groot

Bart de Groot

Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Ruimte
email@bartdegroot.nl

Patricia Buis-Iven

Patricia Buis-Iven

Raadslid
Lid commissie Ruimte
patricia-iven@hotmail.com

Daan Velings

Daan Velings

Raadslid
Lid commissie Ruimte
dvelings@outlook.com

Jan Adriaans

Jan Adriaans

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
j.adriaans7@chello.nl
 

Jos Feijen

Jos Feijen

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
jfhfeijen@gmail.com
 

CDA

Angeline Nagel-Maas

Angeline Nagel-Maas

Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
angeline.cdasomeren@gmail.com

Henny Driessen

Henny Driessen

Raadslid
Lid van de commissie Ruimte
henny.cdasomeren@gmail.com

Twan van den Boomen

Twan van den Boomen

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
twan.cdasomeren@gmail.com

Arjan Evers

Arjan Evers

Raadslid
Lid van de commissie Ruimte
arjan.cdasomeren@gmail.com

Wij zijn Someren/VVD

Jules Klessens

Jules Klessens

Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
jklessens@wijzijnsomeren-vvd.nl

Leon van de Moosdijk

Leon van de Moosdijk

Raadslid
Lid commissie Ruimte
LvdMoosdijk@wijzijnsomeren-vvd.nl

Gerard Claassen

Gerard Claassen

Raadslid
Lid commissie Ruimte
gclaassen@wijzijnsomeren-vvd.nl

PvdA

Hans van Maris

Hans van Maris

Fractievoorzitter
Raadslid
Commissie Ruimte en Burger en Bestuur
hansvmaris@outlook.com

Leo Dortmans

Leo Dortmans

Raadslid
Lid commissie Ruimte
l.dortmans2@chello.nl

Lijst Someren-Heide

Marco Stolwijk

Marco Stolwijk

Fractievoorzitter en Raadslid
Lid commissie Ruimte
stolwijkmarco@gmail.com

Hans van Tulden

Hans van Tulden

Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur
hans.van.tulden@hetnet.nl

Leefbaar Someren

Arnold Verhofstad

Arnold Verhofstad

Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Ruimte en Burger en Bestuur
arnold.verhofstad@outlook.com