Overzicht raadsleden

  • De gemeenteraad van Someren bestaat uit 17 raadsleden
Dhr. J.L.M. Adriaans

Jan Adriaans

Gem. Someren-Eind en Sluis XIII
Raadslid
Lid commissie Ruimte

Van den Eijndenlaan 49
5721 BS Someren-Eind
(0493) 490 253
j.adriaans7@chello.nl

 

 

Bart de Groot

Bart de Groot

Gem. Someren-Eind en Sluis XIII
Raadslid
Lid commissie Ruimte

Korteweg 12b
5712 EC Someren-Eind
06-22950343
email@bartdegroot.nl

 

 

Arjan Evers

Arjan Evers

CDA
Raadslid
Lid van de commissie Ruimte

Speelheuvelstraat 23
5711 AS Someren
a.evers@cdasomeren.nl

 

 

Martie Jeuken

Martie Jeuken

CDA
Raadslid en Voorzitter commissie Burger en Bestuur
Lid commissie Ruimte

Grebbe 7
5711 KV Someren
(0493) 496 642
martie.ellen@gmail.com

 

 

Angeline Nagel

Angeline Nagel-Maas

CDA
Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Tuinstraat 30
5711 AG Someren
(0493) 495 153
a.nagel@cdasomeren.nl

 

 

Marco Stolwijk

Marco Stolwijk

Lijst Someren-Heide
Fractievoorzitter en Raadslid
Lid commissie Ruimte

Karspoor 32
5712 VE Someren-Heide
(0493) 840 023
stolwijkmarco@gmail.com

 

 

Hans van Tulden

Hans van Tulden

Lijst Someren-Heide
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Buitenweg 9
5712 VG Someren-Heide
(0493) 490 311
hans.van.tulden@hetnet.nl

 

 

Mariska Verheijen

Mariska Verheijen

PvdA
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Ambachten 16
5711 LC Someren
mariska.verheijen@hotmail.com

 

 

Ellen Zegwaard

Ellen Zegwaard-van der Kooij

CDA
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Hoevenstraat 7
5712 GW Someren
(0493) 479 575
e.zegwaard@cdasomeren.nl

 

 

Gerard Claassen

Gerard Claassen

Lijst 6/VVD
Raadslid
Lid commissie Ruimte

Offermansstraat 6a
5715 AN Lierop
(0492) 331 008
gerardenmarieke@outlook.com

 

 

Henny Driessen

Henny Driessen

CDA
Raadslid
Lid van de commissie Ruimte

Varendonkweg 24
5711 PA Someren
06-20947029
h.driessen@cdasomeren.nl

 

 

Jos Feijen

Jos Feijen

Gem. Someren-Eind en Sluis XIII
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Sluisstraat 60
5712 BH Someren-Eind
(0493) 494 627
jfhfeijen@gmail.com

 

 

Jules Klessens

Jules Klessens

Lijst 6/VVD
Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Provincialeweg 31
5711 RA Someren
(0493) 492 295
jklessens@vvd-someren.nl

 

 

Guido Schoolmeesters

Guido Schoolmeesters

Gem. Someren-Eind en Sluis XIII 
Raadslid, Voorzitter commissie Ruimte, lid commissie Burger en Bestuur

Steenoven 6
5712 NB Someren-Eind
(0493) 495 553
g.schoolmeesters@chello.nl

 

 

Rien van Dinther

Rien van Dinther

Leefbaar Someren
Raadslid
Lid commissie Burger en Bestuur

Nieuwstraat 29
5712 LH Someren
06-51236410
rienleefbaarsomeren@gmail.com

 

 

Angelique van Wissen

Angelique v. Wissen

PvdA
Raadslid
Lid commissie Ruimte
Lid commissie Burger en Bestuur

Keizersmantel 10
5711 NM Someren
ab.vanwissen@gmail.com

 

 

Arnold Verhofstad

Arnold Verhofstand

Leefbaar Someren
Fractievoorzitter
Raadslid
Lid commissie Ruimte

Brugstraat 23
5712 AX Someren
(0493) 495 129
arnold.verhofstad@outlook.com